HydroPeptide (США)

HydroPeptide (США)

Американская профессиональная косметика HydroPeptide на основе пептидов, гиалуроновой кислоты, растительных стволовых клеток, гидрокислот, факторов роста, натуральных отбеливающих  и витаминных комплексов. 

Код товара: 11232-

Гідрогелеві маски проти зморшок для зони навколо очей HydroPeptide 8патчів


1 258.00 грн.

На складе

Надайте свіжого вигляду свого обличчя за допомогою цієї поліпептидного маски для зони навколо очей. Гідрогелева технологія допомагає ключовим пептидів, які підтримують вироблення колагену, і поживним ..

Код товара: 11231-

Екстра-омолоджуючий пілінг HydroPeptide 30серветок


1 782.00 грн.

На складе

Очищає поверхню шкіри, освітлює, розгладжує зморшки завдяки одночасному впливу п'яти відлущуючих компонентів, які можна застосовувати щодня.Уповільнює процес появи мімічних і глибоких зморшокСприяє зд..

Код товара: 11234-

Збагачений крем для інтенсивного ліфтингу з потужною зволожуючою дією Power Lift HydroPeptide 30ml


2 594.00 грн.

На складе

Супер-збагачений крем-концентрат для додання пружності, тонусу і ліфтингу шкіри на основі нейро-і аминопептид, протеїнів і рослинних екстрактів.Бореться c видимими віковими ознаками за допомогою антив..

Код товара: 11230-

Очищуючий тонер для проблемної шкіри Clarifying Toner HydroPeptide 60 спонжів


1 153.00 грн.

На складе

Очищаючі серветки оздоровлюють шкіру за допомогою альфа-гідроксикислот і захисних пептидів, додають обличчю бездоганний колір.Уповільнюють процес появи мімічних і глибоких зморшокТонізують і підтримую..