Зволожуюча лінія "VINTAGE 79"

Зволожуюча лінія "VINTAGE 79" Компанія «Bioline» своєю професійною лінією VINTAGE 79, яка чудово поєднується з її очищувальною та тонізуючою лінією, надає у розпорядження косметолога передові з косметологічного та технічного погляду продукти, не забуваючи при цьому про використання надзвичайно важливих активних речовин з добре відомими властивостями, активність та функціональність яких значно посилена завдяки застосуванню характерної для її складів технологічної інновації.

Код товару: 57374

Інтенсивна зволожуюча маска-гель Most hydrating / Most hydrating SUPER MOISTURIZING GEL MASK, Bioline JaTo, 200 ml


0.00 грн.

На складі

Суперзволожуюча маска - джерело зволоження гель. Відновлює водний баланс шкіри, миттєво забезпечуючи їй комфорт та м'якість. Для сухої шкіри. Склад: Трегалоза, червоні водорості (Chondrus Crisp..

Код товару: 19755

Інтенсивна зволожуюча сироватка з гіалуроновою кислотою Most hydrating / Most hydrating " Hydrating Serum WITH HYALURONIC ACID, Bioline JaTo, 10 x 5ml


0.00 грн.

На складі

Зволожуюча сироватка з гіалуроновою кислотою незамінна у разі сильної дегідратації. Забезпечує інтенсивне та довготривале зволоження, надає еластичність та дарує миттєвий комфорт. Для сухої шкіри. ..

Код товару: 71910

Відновлюючий крем PERFECT AGE / "PERFECT AGE REVITALIZING CREAM"


0.00 грн.

На складі

Крем "Ревіталайзинг" для нормальної, схильної до жирності шкіри, та шкіри з першими ознаками в'янення (олії з паростків пшениці та бурачника аптечного, поліненасичені жирні кислоти, цукр..

Код товару: 24134

Захисний зволожуючий крем з гіалуроновою кислотою HYDROPROTECTIVE Cream with Hyaluronic acid, Bioline JaTo, 200 ml


0.00 грн.

На складі

Зволожуючий крем з гіалуроновою кислотою інтенсивно зволожує, забезпечує ефективний захист від зневоднення, повертає шкірі пружність та еластичність. Для сухої шкіри. Склад: Гіалуронова кислота, тр..

Код товару: 76507

Зволожуюча сироватка з гіалуроновою кислотою / Most Hydrating Serum WITH HYALURONIC ACID , Bioline JaTo, 30 ml


0.00 грн.

На складі

Зволожуюча сироватка з гіалуроновою кислотою концентрат сприяє підтримці оптимального рівня зволоження шкіри, утримуючи вологу в глибоких шарах. Для сухої шкіри. Склад: Гіалуронова кислота, трегало..

Код товару: 26915

Зволожуючий гель для шкіри навколо очей / MOST HYDRATING EYE CONTOUR GEL EMULSION, Bioline JaTo, 30 ml


0.00 грн.

На складі

Емульсія-гель для контуру очей покращує мікроциркуляцію, зберігає цілісність волокон колагену та еластину, ефективно бореться з набряками та темними колами під очима. Для сухої шкіри. Склад: Гіалур..

Код товару: 11311

Зволожуючий, живильний крем з гіалуроновою кислотою / Most Hydrating RICH Cream with Hyaluronic acid, Bioline JaTo, 50 ml


0.00 грн.

На складі

Суперзволожуючий крем з гіалуроновою кислотою - багатофункціональний продукт. Дозволяє підтримувати оптимальний рівень зволоження шкіри, надає їй м'якості, пружності та дарує відчуття комфорту. С..

Код товару: 25509

Зволожуючий, освіжаючий крем / Most Hydrating FRESH Cream, Bioline JaTo, 50 ml


0.00 грн.

На складі

Зволожуючий крем відновлює водний баланс шкіри, збільшує рівень вмісту вологи, роблячи шкіру м'якою та сяючою. Спеціально розроблений для нормальної, комбінованої та молодої шкіри. Для сухої шкі..

Код товару: 46404

Крем для омолоджування PERFECT AGE / «PERFECT AGE RENEW CREAM»


0.00 грн.

На складі

Крем для зрілої, тьмяної шкіри. Містить масло з паростків пшениці, цукру та амінокислоти, кераміди, поліненасичені жирні кислоти, масло бурачника, вітаміни Е та F. ..

Код товару: 17068

Сироватка, що омолоджує, PERFECT AGE / «PERFECT AGE - REFINING SERUM»


0.00 грн.

На складі

Сироватка для зрілої, тьмяної шкіри обличчя та шиї. Містить гідролізовані пшеничні протеїни, кераміди, цукру та амінокислоти, поліненасичені жирні кислоти. Дія: сироватка для вікової шкіри ..