Французька професійна косметика Renophase

Французька професійна косметика Renophase

Код товару: 11252-

Крем сонцезахисний водостійкий 50+ CELL'SCYCLE PROTECT Renophase 100ml


4845.00 грн.

На складі

Водостійкий крем з високим ступенем захисту від сонячних променів спектрів А та В для обличчя та тіла. Уникайте попадання в очі. Повторюйте нанесення крему кілька разів на день. Містить виключно чи..

Код товару: 57837

Гель, що відлущує для тіла Gel Exfoliante Corps


1650.00 грн.

На складі

склад Гліколева кислота, поліамід 66, лізин РСА, стеаринова кислота. Властивості Ефективно хімічним та механічним шляхом очищає шкіру та видаляє надлишок омертвілих клітин, регулює та нормалізує проце..

Код товару: 28492

Крем для тіла Структурил / Structuril


1650.00 грн.

На складі

склад Молочна кислота, екстракт Gingko Biloba, гідролізовані глікозаміноглікани, екстракт Центелла Азіатська, екстракт Володушки серповидної, гліцерин, рослинний гормон D НЕА з дикого ямсу, кофеїн, ал..

Код товару: 92387

Крем зволожуючий Fluid Microactif Intensif


2046.00 грн.

На складі

склад Молочна кислота, лактат натрію, гідролізовані глікозаміноглікани, сечовина, гліцерин, алантоїн, етанол, екстракт Gingko Biloba, екстракт Centella Asiatica. Властивості Завдяки нормалізації проце..

Код товару: 58450

Крем, що відлущує для тіла Ексфоліант Creme Exfoliante Corps


1650.00 грн.

На складі

Показання Renophase Cream Exfoliant : для зміцнення та зволоження структури шкіри, зменшення виразності та реструктуризації розтяжок. Властивості Renophase Cream Exfoliant : крем для тіла, що відлущує..