Dermika (Польща)

Dermika (Польща) З перших днів заснування фірми Dermika її стратегією є послідовне створення селективної марки для догляду за шкірою обличчя та тіла. Dermika з великою увагою стежить за змінами в галузі косметології, фармацевтики, біотехнології, використовуючи та виступаючи законодавцем нових розробок. Першочергове значення приділяється інноваційним методикам та високій якості продукції на основі ретельно вивірених рецептур.

Код товару: 88929

Інтенсивна кремова маска "Вітамінний коктейль" у сашетках по 10 мл


330.00 грн.

На складі

Препарат із винятково багатим вітамінним складом, допомагає заспокоїти надмірну чутливість капілярів, розгладжує та покращує еластичність епідермісу, допомагає повернути фізіологічну рівновагу та здор..

Код товару: 53625

Експрес маска банкетна під макіяж "Нічне життя" Dermika, 2х5мл


396.00 грн.

На складі

Маска з активними біоліпідами з інтенсивною регенеруючою дією. Ефективно розгладжує зморшки, глибоко зволожує та насичує суху шкіру. Повертає шкірі здоровий зовнішній вигляд та натуральну структуру, щ..

Код товару: 98989

Зелений крем на розширені капіляри, що маскує пігментацію з спф Dermika 30ml


2475.00 грн.

На складі

New! Всебічно захищає шкіру з ушкодженими судинами від ознак старіння та помітно покращує її вигляд. Зменшує почервоніння, пожвавлює тон шкіри. Регулярне використання крему запобігає появі зморшок та ..

Код товару: 30699

Крем жирний з біофлавоноїдами та фітостеролами Dermika, 50 ml


2310.00 грн.

На складі

Крем інтенсивно регенерує, насичує та живить суху шкіру, ліквідує сухість та лущення епідермісу, зменшує подразнення, відчуття сверблячки та стягування шкіри. Заспокоює надмірний рум'янець, виклик..

Код товару: 86694

Крем зволожуючий проти зморшок на день/ніч з N-пептидом-15, флавоноїдами та алое Dermika, 50 ml


2310.00 грн.

На складі

Крем заспокоює подразнення та почервоніння судинної шкіри, зменшує надмірний рум'янець та розширені капіляри, що може бути спричинено стресом або зовнішніми факторами, що розбивають. Крем має звол..

Код товару: 99259

Крем напівжирний з флавоноїдами, коензимом Q10 та скваленом Dermika, 50 ml


2310.00 грн.

На складі

Крем має відмінні захисні, заспокійливі та регенеруючі властивості. При регулярному застосуванні заспокоює почервоніння шкіри, спричинені стресом чи зовнішніми факторами. Біофлавоноїди, що містяться в..

Код товару: 59117

Маска біо-зволожуюча "Насичення" Dermika, 10 ml


297.00 грн.

На складі

Завдяки вмісту водоростей Pelvetia Canaliculata, має винятково сильну зволожуючу дію. Високий рівень зволоження зберігається тривалий час після маски. Шкіра стає м'якою і бархатистою, набуває свіжого,..

Код товару: 26854

Маска енергійна зволожуюча "Енергія" Dermika, 10 ml


297.00 грн.

На складі

Маска енергетизуюча, зволожуюча «Енергія» для втомленої шкіри, що має землистий хворий вигляд. Містить носій активного кисню, який доставляється безпосередньо глибоко у шкіру, що покращує капілярний к..

Код товару: 96035

Маска живильна з трояндою "Сатисфакція" Dermika, 10 ml


297.00 грн.

На складі

Маска поживна з трояндою "Сатисфакція" для сухої та дуже сухої шкіри. Маска з екстрактом чилійської троянди та найдорожчого на світі чистого ефірного масла з дамаської троянди. Нанесена на в..

Код товару: 69455

Маска ліфтинг після 30+ "Сенсація" Dermika, 10 ml


297.00 грн.

На складі

Маска-ліфтинг швидкодіюча після 30+ «Сенсація» для жінок після 30+, для кожного типу шкіри. Завдяки гелевій консистенції є прекрасною основою під макіяж. Біополімери, що містяться, моментально підтягу..

Код товару: 97418

Маска моментальна, що регенує "Солодке життя" Dermika, 10 ml


297.00 грн.

На складі

Біофлавоноїди, що містяться в масці, нейтралізують вільні радикали, частинки натурального воску жожоба при делікатному масажі розчиняються і створюють на поверхні шкіри ліпідовий фільтр, що значно пом..

Код товару: 40189

Маска підвищує пружність шкіри декольте та бюста "Sexyline" Dermika, 10 ml


0.00 грн.

На складі

Інтенсивно діюча маска з гіалуроновою кислотою. Розгладжує епідерміс, покращує пружність шкіри, надає їй еластичність та м'якість. Протидіяє процесам старіння та в'янення шкіри, виразно покращуючи її ..

Код товару: 61409

Маска перед побаченням "Чарівність" Dermika, 10 ml


297.00 грн.

На складі

Маска перед побаченням «Чарівність» для кожного типу шкіри, швидкодіюча, з активною жовтою глиною, дає моментальний ефект розгладження шкіри, видаляє ознаки втоми та стресу. Має сильну пристрасть і ре..

Код товару: 65482

Маска проти зморшок "Таємниця молодості" Dermika, 10 ml


297.00 грн.

На складі

Дуже ефективна маска нової генерації, що рекомендується для зрілої шкіри 35+. Розгладжує зморшки на шкірі обличчя та шиї, надає ліфтинг- вплив та підвищує пружність. Маска містить активні компоненти, ..

Код товару: 71554

Маска проти зморшок із ретинолом "Vita - Ретинол" Dermika, 10 ml


297.00 грн.

На складі

Ретинол, що міститься, стимулює метаболізм клітин і синтез нового колагену, а вітаміни А+Е впливають на процеси регенерації епідермісу і розгладжування зморшок, підвищують еластичність і пружність шкі..

Код товару: 62254

Маска супер-розгладжуюча з ензимами "Алебастр" Dermika, 10 ml


297.00 грн.

На складі

Ензимна маска, яка освіжає та розгладжує шкіру, надаючи їй молодий, здоровий та доглянутий зовнішній вигляд. Звужує пори, покращує колір шкіри, яка стає гладкою і світлою, як алебастр. Наносити на очи..

Код товару: 73405

Маска, що очищає "Досконалість" Dermika, 10 ml


297.00 грн.

На складі

Маска очищає «Досконалість» для шкіри жирної та комбінованої з активною зеленою глиною. Має сильні абсорбуючі та адсорбуючі властивості, містить макро- та мікроелементів: кальцій, кремній, магній, зал..

Код товару: 51549

Маска, що регенерує на ніч для сухої шкіри "Нічна мрія" Dermika, 10 ml


297.00 грн.

На складі

Маска з активними біоліпідами з інтенсивною регенеруючою дією. Ефективно розгладжує зморшки, глибоко зволожує та насичує суху шкіру. Повертає шкірі здоровий зовнішній вигляд та натуральну структуру, щ..