Французька лабораторія Renophase

Французька лабораторія Renophase Французька лабораторія Renophase.
Цілеспрямовані програми омолодження та лікування шкіри, інтенсивна корекція змін шкіри в період до та після менопаузи. Основною метою лікування за методиками є загальне оздоровлення шкіри, відновлення генетичної пам'яті клітин, уповільнення процесів старіння шкіри, виведення токсинів, глибоке зволоження, розгладжування дрібних зморшок, припинення утворення нових.

Численні клінічні випробування у різних країнах світу підтвердили високу ефективність та безпеку розроблених методів омолодження РЕНОФАЗ.

Код товару: 79417

Антивікова ліфтингова сироватка RENEWLIFT Serum Renophase 20ml


4408.80 грн.

На складі

Для жінок, які потребують ефекту розгладжуючи зморшок, компанія Renophase розробила сироватку RENEWLIFT. Її унікальна формула забезпечує миттєвий ліфтинг та ефект об'єму. Містить діосгенін, гексап..

Код товару: 90978

Антивіковий крем для пружності шкіри з пептидами R-ELASTINE Creme Renophase 50ml


6558.20 грн.

На складі

Комплексний омолоджуючий засіб: пружність і динаміка, ліфтинг, реконструкція та відновлення об'єму шкіри. Після 45 років шкіра поступово втрачає свою мережу еластичних волокон, змінюється їхня фун..

Код товару: 93869

Антиоксидантна емульсія Ренофаз 15% для відновлення проблемної шкіри Renewpure Emulsion Renophase 50ml


3575.00 грн.

На складі

Емульсія є чудовим засобом для лікування вугрової висипки та профілактики її утворення. Нормалізує процеси кератинізації, перешкоджає закупорки проток сальних залоз, нормалізує діяльність сальних зало..

Код товару: 11254-

Відновлююча та зволожуюча сироватка RENOSOURCE Serum Renophase 20ml


3770.36 грн.

На складі

Зволожуюча сироватка для зневодненої нормальної та жирної шкіри допомагає відновити гомеостаз гідратації шкіри завдяки концентрованій інфузії фрагментованої гіалуронової кислоти. Зволожена шкіра може ..

Код товару: 11256-

Захисний заспокійливий крем для чутливої шкіри RENOSOURCE Creme douce Renophase 50ml


4843.74 грн.

На складі

Чутлива шкіра потребує інтенсивного, заспокійливого, зволожуючого догляду. Оксамитовий, живильний крем, формула якого заснована на джерельній воді ESKA®. Крем відмінно переноситься реактивною шкірою,..

Код товару: 11255-

Захисний та заспокійливий флюїд із пробіотиками SKINBIOTIC Fluide Renophase 50ml


4685.89 грн.

На складі

Чутлива шкіра характеризується підвищеним порогом реакцій на подразнюючі агенти через зниження захисної функції. Для того, щоб зміцнити природний механізм захисту, компанія Renophase створила SKINBIOT..

Код товару: 11258-

Зволожуючий і відновлюючий крем для нормальної, комбінованої і сухої шкіри Renosource Creme Renophase 50ml


5005.00 грн.

На складі

Зволожуючий і відновлюючий крем з ефектом сяйва для збезводненої нормальної, сухої та комбінованої шкіри.  Дія:  крем з легкою, шелковістогладкой текстурою швидко вбирається і освіжає шкіру,..

Код товару: 81257

Зволожуючий крем, що надає сяйво Revitalisation Hyal Creme Renophase 50ml


5245.13 грн.

На складі

Після 30 років починаються проявлятися перші зморшки. Крем з високою концентрацією гіалуронової кислоти підвищує пружність і ступінь зволоження шкіри.  Чудово пом'якшує і регенерує шкіру. Виявляє..

Код товару: 51600

Крем антивіковий збагачений для чутливої шкіри з глюконолоктоном NEWSKIN Creme riche Renophase 50ml


5700.64 грн.

На складі

Щоб усунути ознаки старіння чутливої шкіри важливо забезпечити відлущування та відновлення захисного бар'єру шкіри. Компанія Renophase розробила омолоджуючий та заспокійливий крем з ефектом сяйва ..

Код товару: 58369

Крем для шкіри навколо очей від зморшок Eye C Creme contour des yeux Renophase 20ml


3684.67 грн.

На складі

Тонка шкіра навколо очей насамперед схильна до появи зморшок. Компанія Renophase розробила EYE C CRÈME з високою концентрацією антиоксидантної гліколевої кислоти та провітаміном С, що підвищує пружні..

Код товару: 19844

Крем Л антиоксидантний для всіх типів шкіри REPAIR Creme L Renophase 50ml


5114.34 грн.

На складі

Для відновлення цілісності шкіри необхідна інтенсивна повага, відновлення та протирадикальна дія. Крем, що відновлює, містить мадекассщсід - потужний антиоксидант, який блокує дію вільно-радикальних м..

Код товару: 36260

Крем ліфтинговий для підвищення пружності та об'єму шкіри Реньюліфт Creme Renewlift Renophase 50ml


5775.00 грн.

На складі

Згодом втрачається чітка окресленість овалу особи. Наше рішення - запатентований склад активів, який активізує вироблення колагену та гіалуронової кислоти. Актив Діосгенін Властивості Крем є обов'..

Код товару: 14503

Крем Н+, що відновлює проти зморшок Ренофаз Н+ COMBLEMENT Renophase 50ml


5312.78 грн.

На складі

У період менопаузи настають гормональні зрушення. Шкіра швидко втрачає обсяг і сяйво, поглиблюються зморшки. Компанія Renophase розробила засіб, який здатний відновити рівновагу у шкірі шляхом активац..

Код товару: 11252-

Крем сонцезахисний водостійкий 50+ CELL'SCYCLE PROTECT Renophase 100ml


5329.50 грн.

На складі

Водостійкий крем з високим ступенем захисту від сонячних променів спектрів А та В для обличчя та тіла. Уникайте попадання в очі. Повторюйте нанесення крему кілька разів на день. Містить виключно чи..

Код товару: 60582

Крем, що омолоджує 10% гліколевої кислоти Renewpeel Creme 10 Renophase 50ml


5324.00 грн.

На складі

Контроль відлущування важливий для збереження шкіри здорової, пружної та зволоженої. Небажане потовщення рогового шару разом із шкідливим впливом вільних радикалів може прискорити прояв ознак старіння..

Код товару: 23946

Крем, що омолоджує з вмістом 20% гліколевої кислоти Creme Renophase 20


5324.00 грн.

На складі

Крем готує шкіру до дії 70% гліколевої кислоти, а також посилює лікувальний ефект процедури пілінгу, сприяє оновленню клітин та посилює процеси регенерації шкіри, значно стимулює обмін речовин, інтенс..

Код товару: 43962

Крем, що омолоджує з ретинолом Creme Retinol.ag Renophase 50ml


5484.16 грн.

На складі

Крем  стимулює клітинний поділ, регулює процеси кератинізації та вироблення шкірного сала, зміцнює стінки кровоносних судин, інгібує процеси меланогенезу, виявляє зволожуючу, антиоксидантну та пр..

Код товару: 11208-

М'яке молочко для нормальної та чутливої шкіри NEWSKIN Lait Nettoyant Renophase 200ml


3427.60 грн.

На складі

Чутлива шкіра потребує особливого догляду, оскільки її опір знижено. Для такої ніжної та чутливої шкіри компанія Renophase розробила м'який засіб для чищення з високим рівнем переносимості. Основ..