Професійна клітинна косметика лабораторії Валмонт

Професійна клітинна косметика лабораторії Валмонт Швейцарська клітинна косметика VALMONT, що органічно поєднує спадщину традиційної швейцарської медицини, унікальне довкілля та природні ресурси цієї країни. Географічне розташування LABORATOIRES VALMONT – берег Женевського озера – надзвичайно сприятливе. Первозданная природа, чиста вода та повітря створюють ідеальні умови для розробки та виробництва косметичних засобів. Багатство природних ресурсів Швейцарії дає змогу включати унікальні натуральні компоненти до складу косметичних формул. Біля підніжжя льодовиків району Вале на висоті понад 2 000 метрів над рівнем моря LABORATOIRES VALMONT отримують чисту, м'яку та чудово збалансовану воду льодовикових джерел. Ця вода, що не піддається обробці, що зберегла всі цілющі властивості, входить до складу формул більшості продуктів VALMONT. Ідеальний вміст мікроелементів у льодовиковій воді покращує процеси обміну в шкірі, стимулює її клітинний метаболізм та природний захист.

Код товару: 44779

24 HOUR Крем-кондиціонер "24 години"


5610.00 грн.

На складі

Крем-емульсія, спеціально створений для усунення дегідратації та підтримання оптимального рівня зволоження шкіри. Завдяки високій концентрації ДНК та РНК регулює баланс шкіри, підвищує її пружність та..

Код товару: 97695

ADAPTATION Крем денний «Адаптація»


5544.00 грн.

На складі

Свіжий і гель-крем, що тане, адаптований до всіх типів зрілої шкіри, бореться з видимими ознаками старіння. Крем миттєво надає шкірі сяючого вигляду з ефектом матовості ніжної та гладкої шкіри. Унікал..

Код товару: 92913

ADAPTATION Крем нічний «Адаптація»


6765.00 грн.

На складі

НІЧНА АДАПТАЦІЯ – Нічний живильний крем. Нове покоління антивікового та матуючого догляду. Для зрілої шкіри. НІЧНА АДАПТАЦІЯ, що регулює крем, ідеальний для нічного застосування для боротьби з видимим..

Код товару: 46060

BIO CELLULAR AIRLESS Біо-клітинна сироватка


5214.00 грн.

На складі

Відновлююча, омолоджуюча сироватка з високим вмістом активних компонентів, необхідних для життєдіяльності шкіри як вдень, так і вночі. Ультраконцентрована сироватка миттєво пом'якшує, наповнює ене..

Код товару: 81907

BIO-REGENETIC Відновлююча сироватка "Біо-Реженетик"


6996.00 грн.

На складі

Bio-regenetic (Біо-регенетик) – відновлююча сироватка-гель. Вплив щеплених ДНК та РНК наповнює шкіру енергією, стимулює клітинне оновлення та попереджає появу видимих ознак старіння. Сироватка з висок..

Код товару: 25954

CLEANSING EMULSION Очищувальна емульсія


2211.00 грн.

На складі

Ідеально підходить для щоденного догляду та ефективного лікування шкіри, схильної до висипів. Завдяки своїй легкій текстурі, що включає добре знесені шкірою зволожуючі компоненти, емульсія, що очищає,..

Код товару: 96816

CLEANSING WITH A GEL Гель для вмивання


2079.00 грн.

На складі

Цей фіто-альпійський миючий засіб для обличчя є освіжаючим та необхідним, ідеальним для того, щоб пробудити чутливу та зневоднену шкіру. Для зневодненої шкіри ГІЛЬ, що очищає, приносить чисту свіжість..

Код товару: 71032

CLEANSING WITH A MILK Молочко, що очищає


2079.00 грн.

На складі

Це фіто-альпійське молочко для обличчя є освіжаючим та необхідним, ідеальним для того, щоб пробудити чутливу та зневоднену шкіру. Для всіх типів шкіри. У поєднанні з ніжним миючим засобом, це молочко ..

Код товару: 89256

CONTOUR Крем для шкіри навколо очей та губ


5544.00 грн.

На складі

Contour (контур) - легкий, нежирний крем для коригувального та профілактичного догляду за шкірою навколо очей та губ. Крем із тонкою текстурою захищає ніжну шкіру цих зон, попереджає втрату вологи та ..

Код товару: 75840

CORSETING SERUM Фіто-альпійська сироватка-еластин


7029.00 грн.

На складі

Сироватка-еластинс бархатистою текстурою цілеспрямовано діє на базальний шар шкіри (область утворення перших біологічних ознак старіння шкіри) для ефективної боротьби з першими віковими змінами. зміцн..

Код товару: 76811

CYTO COMPLEX E Цито-комплекс Е. Фактор І. Запобігання появі зморшок


8250.00 грн.

На складі

Крем з шовковистою текстурою, має вплив націлений на базальний шар шкіри, для ефективного попередження зморшок. Завдяки ексклюзивному Комплексу Проти Зморшок, а також специфічним активним компонентам,..

Код товару: 33943

CYTO COMPLEX EJ Цито-комплекс EJ. Чинник ІІ. Інтенсивний ліфтінг


9108.00 грн.

На складі

Насичений крем, що швидко вбирає, призначений для шкіри з першими зморшками, що втратила тонус. Націлено впливаючи на основу зморшки, крем забезпечує ліфтинговий і зміцнюючий ефект. Завдяки взаємопідс..

Код товару: 73036

CYTO COMPLEX EJ-D Цито-комплекс EJ-D для шкіри навколо очей. Фактор І


6072.00 грн.

На складі

Боротьба з мімічними зморшками. Чудовий гель має глибокий цілеспрямований вплив на нижні шари епідермісу, буквально «праючи» мімічні зморшки. Ексклюзивний Комплекс Проти Зморшок, а також спеціальні ак..

Код товару: 29229

CYTO COMPLEX EJ-D Цито-комплекс EJ-D для шкіри навколо очей. Фактор ІІ


6732.00 грн.

На складі

Крем для шкіри навколо очей ефективно бореться із першими зморшками. ..

Код товару: 83236

CYTO COMPLEX EJ-D Цито-комплекс EJ-D для шкіри навколо очей. Фактор ІІІ


7161.00 грн.

На складі

Прозора емульсія з текстурою бальзаму діє на матрикс дерми, ефективно бореться з гормонально-структурними зморшками та ослабленням шкіри. Ексклюзивний комплекс проти зморшок*, збагачений пептидами сої..

Код товару: 31622

CYTO COMPLEX EJ-D Цито-комплекс EJ-D. Чинник ІІІ. Дермо-структурування


9735.00 грн.

На складі

Ідеальний засіб для ослабленої шкіри з глибокими зморшками, що з'явилися внаслідок структурних порушень шкіри у процесі природного старіння та під впливом гормональних змін. Цей насичений крем, що..

Код товару: 73751

DERMATOSIC Лікувальний розчин «Дерматозик»


3564.00 грн.

На складі

Засіб для локального застосування. Лікувальний розчин DERMATOSIC® призначений для усунення незначних проявів чутливості шкіри запального характеру. Всього за кілька днів він зменшує почервоніння, знім..

Код товару: 30758

DNA Essential Protection SPF 15 Емульсія для обличчя та тіла "Основна ДНК захист"


4950.00 грн.

На складі

Емульсія для обличчя та тіла забезпечує захист ДНК. Захищає шкіру від дії сонячних променів. Зволожує та розгладжує шкіру. Шовковиста текстура глибоко проникає у шкіру. Нанести густим шаром на шкіру п..