LIGHTENING FORMULA - ФОРМУЛА ОСВІТЛЯЮЧА -підтримуючий догляд

Раціональне та регулярне застосування засобів лінії LIGHTENING FORMULA дозволить Вам за короткий час значно покращити шкіру обличчя, її тон за рахунок скорочення надлишкового виробництва меланіну та нейтралізації шкідливого впливу на шкіру несприятливих факторів (УФ випромінювання та забруднене довкілля). Тепер не тільки відбілювання шкіри, але також і зупинка її старіння, насичення шкіри киснем та відновлення клітин. Яскравий і рівний колір обличчя - ВАЖЛИВИЙ АСПЕКТ КРАСИ!

Код товару: 70825

Лосьйон тонізуючий LIGHTENING (на замовлення) - HISTOMER LIGHTENING Smoothing Lotion, 200 мл


709.67 грн.

На складі

Заспокоює шкіру, робить її колір більш однорідним, підвищує природні захисні властивості шкіри, надає яскравості. Посилює дію інших відбілюючих засобів...

Код товару: 44173

Молочко, що очищає LIGHTENING (під замовлення) - LIGHTENING Cleansing Milk HISTOMER, 200 мл


876.65 грн.

На складі

М'яко та ефективно очищає, готує шкіру до подальшого догляду. Має легкий освітлюючий ефект, вирівнює тон. Залишає відчуття чистоти та свіжості...

Код товару: 49237

Освітлювальна Формула Нічний Концентрат - LIGHTENING FORMULA Night Concentrate HISTOMER, 30 ml


2671.68 грн.

На складі

Освітлююча та відновлююча нічна сироватка. В основі є надзвичайно концентрована формула, розроблена спеціально для активної нічної дії. Під час нічного відпочинку Ваша шкіра насичується киснем і позба..

Код товару: 66660

Освітлююча Формула Денний крем - LIGHTENING FORMULA Day Cream HISTOMER, 50 ml


2546.45 грн.

На складі

М'який і легкий денний крем з інтенсивним ефектом, що відновлює, оновлює шкіру зсередини. Негайно впливає на пігментні клітини, роблячи колір обличчя світлішим і рівномірнішим. Усуває темні плями, зах..