Keune (Голландія)

Keune (Голландія)

Професійна косметика для здоров'я та краси волосся Keune з Голландії

Код товару: 87272

Інтенсивний відновник Кеє Лайн


835.56 грн.

На складі

Інтенсивний відновник – крем, що забезпечує інтенсивний догляд та зволоження сильно пошкодженого або дуже сухого і крихкого волосся. Моментально відновлює структуру волосся – лише за 3 хвилини. Інтенс..

Код товару: 33740

Активатор завивки волосся / Curl activator


402.93 грн.

На складі

Активатор локону зміцнює та посилює міцність та структуру завитка волосся. Об'єм і пружність кучерявого та хімічно завитого волосся збільшуються безпосередньо після нанесення Активатора Локона на ..

Код товару: 32791

Ароматична олія Відновлююча / Restoring Essential Oi


1452.00 грн.

На складі

Дія: Має ефект зволоження. Додайте кілька крапель олії, щоб підвищити ефективність інших продуктів цієї унікальної лінії. Проганяє сумніви та душевні занепокоєння. Це дуже м'який та ніжний догляд ..

Код товару: 93275

Ароматична олія Оновлююча / Renewing Essential Oil


990.00 грн.

На складі

Дія: Має ефект, що очищає. Для посилення дії інших продуктів цієї лінії необхідно додати кілька крапель олії. Призначений для інтенсивного догляду проти лупи. Це унікальна комбінація ароматичних масел..

Код товару: 71975

Ароматична олія Освіжаюча / Refreshing Essential Oil


990.00 грн.

На складі

Дія: Освіжаюча ароматична олія з охолодним ефектом. Декілька крапель олії посилять дію інших продуктів цієї лінії. Чинить тонізуючу дію на весь організм. Містить вишукану гаму ароматичних олій. Масло ..

Код товару: 82907

Ароматична олія Розслаблююча / Relaxing Essential Oil


653.07 грн.

На складі

Для посилення дії інших продуктів цієї лінії необхідно додати кілька крапель олії. Комбінація ароматичних масел із екстрактами лаванди та ромашки заспокоюють чутливу шкіру. Чарівні аромати ромашки та ..

Код товару: 13040

Ароматичне масло Оживляюче / Revitalizing Essential Oil


792.00 грн.

На складі

Стимулює ріст волосся. Додайте кілька крапель, щоб посилити дію інших продуктів цієї лінії. Мобілізує внутрішні сили організму. Комбінація різних ароматичних олій та рослинних екстрактів покращує кров..

Код товару: 91623

Бальзам кондиціонер / Balm Conditioner


397.65 грн.

На складі

Бальзам кондиціонер - кондиціонер, що швидко змивається, який не обтяжує волосся. Спеціально підібраний склад з мінералів та натуральних екстрактів забезпечує оптимальне кондиціювання. Аквацинк у комб..

Код товару: 80492

Бальзам після фарбування / Tinta after color balsam


403.92 грн.

На складі

Запобігає в'яненню кольору, надає м'якості і блиску волоссю. Кондиціонер-підтримка кольору зберігає пігмент у волоссі, закриваючи кутикули. Збагачений екстрактом насіння соняшника та стабіліза..

Код товару: 62873

Блиск-відновник/Care Line ULTIMATE SHINE REPAIR


1395.90 грн.

На складі

Блиск-відновник для кінчиків, що січуться, з серії "Care Line" призначеної для комплексного якісного, відновлюючого, лікувального догляду для волосся і шкіри голови від косметичної компанії ..

Код товару: 59466

Відновлююча ванна для волосся / Restoring Hairbath


1056.00 грн.

На складі

Дія: Ніжний зволожуючий шампунь призначений для сухого, фарбованого та пошкодженого волосся. Відновлює структуру волосся та повертає природний баланс вологості. Це дуже м'який та ніжний догляд нат..

Код товару: 10233

Віск Дихання зірок/ SO PURE STAR SHAPER / Natural balance - spa для волосся


858.00 грн.

На складі

Дія: Додає чітку текстуру та сильну фіксацію на тривалий термін. Фіксація: сильна. Цей продукт входить до лінії засобів для стайлінгу So Pure Natural Balance косметичної компанії Keune. Всі товари ціє..

Код товару: 94751

Віск Земля/ SO PURE EARTH WAX / Natural balance - spa для волосся


858.00 грн.

На складі

Дія: Створює швидкий ефект матового волосся. Підкреслює текстури стрижки. Волосся легко перекладається. Фіксація: середня. Цей продукт входить до лінії засобів для стайлінгу So Pure Natural Balance ко..

Код товару: 67832

Віск серії "Кеє лайн" / Care Line fibre wax


483.45 грн.

На складі

Волокна воску посилюють структуру волосся. Продукт надає гнучку фіксацію, блиск та підходить для створення акцентів у зачісці. Як використовувати: Нанесіть невелику кількість на долоню, складіть долон..

Код товару: 65686

Віск формуючий / Forming wax


427.02 грн.

На складі

Фруктовий віск - особливий віск, що надає волоссю гнучкість при стайлінгу. Фруктовий віск має у своєму складі волокна, що дозволяє досягти при використанні прекрасних результатів. Апельсиновий фруктов..

Код товару: 65172

Випрямляч волосся / Straight & Style


547.47 грн.

На складі

Випрямляч волосся - нехімічний засіб для випрямлення кучерявого волосся, яке вирівнює структуру поверхні волосся і робить його м'яким. Випрямляч укладання – стайлінговий продукт для укладання воло..

Код товару: 55525

Вода/SO PURE AQUA WAX / Natural balance - spa для волосся


858.00 грн.

На складі

Дія: Додає чіткість пасмам. Укладає та фіксує волосся будь-якого типу. Надає неймовірного блиску. Фіксація: середня. Цей продукт входить до лінії засобів для стайлінгу So Pure Natural Balance косметич..

Код товару: 43575

Волокнистий віск "Кеє Лайн"/Care Line Fibre Wax


1776.72 грн.

На складі

Волокна воску посилюють структуру волосся. Продукт надає гнучку фіксацію, блиск та підходить для створення акцентів у зачісці. Як використовувати: Нанесіть невелику кількість на долоню, складіть долон..