Доктор Юдіна (Україна)

Доктор Юдіна (Україна) Я рада представити Вам нову лінію професійної косметики "ДОКТОР ЮДІНА", аналогів якої на вітчизняному ринку не існує.

Її історія – це історія моєї сім'ї. Моя мама та бабуся, висококваліфіковані лікарі-дерматокосметологи, все своє життя присвятили створенню косметичних засобів, здатних повернути жінкам молодість та красу. За багато років дослідів їм вдалося знайти унікальну рецептуру, яка могла б змагатися із сучасними «ноу-хау» провідних виробників косметики. Але втілити ідеї в життя було неможливо – забракло технологічної бази. З цим безцінним багажем знань я працювала протягом тридцяти років: доводила до досконалості косметичні формули, синтезувала досвід, що накопичився – свій власний і зарубіжний.

Код товару: 25259

"SOS" - бактерицидна мінеральна присушка д-р Юдіна, 50 мл


653.73 грн.

На складі

Показання для локального застосування при вугровій хворобі. Дія: має себорегулюючу, заспокійливу та протизапальну дію. Стимулює кровообіг, покращуючи розсмоктування запальних елементів, не зневоднюючи..

Код товару: 79785

Гель д/проблемної шкіри Очищаючий д-р Юдіна, 300 мл


523.05 грн.

На складі

Призначений для очищення проблемної шкіри, демокіяжу в т.ч. водостійкої косметики. Не містить ПАР. Підходить для домашнього вживання. Склад: Провітамін В5, ефірна олія чайного дерева, екстракт імбиру,..

Код товару: 63262

Грязьова, лікувальна маска д-р Юдіна, 250мл


1089.66 грн.

На складі

Показання: профілактика та лікування акне та постакне. Дія: активізує обмін речовин у шкірі. Підтягує, зміцнює, тонізує та підвищує її захисні властивості. Глибоко очищає та стимулює детоксикацію шкір..

Код товару: 98213

Експрес догляд "Curare" д-р Юдіна, 50 мл


653.73 грн.

На складі

Маска забезпечує зменшення кількості зморшок, моделює овал обличчя, підвищує пружність та еластичність, стимулює регенерацію клітин шкіри обличчя та шиї. Кондиціонує та нормалізує рівень вологи. Склад..

Код товару: 23148

Капсули із сироваткою д-р Юдіна, 60 шт


1743.39 грн.

На складі

Використовується для запобігання старінню шкіри, є сильним антиоксидантом, захищає шкіру від негативного впливу навколишнього середовища, ультрафіолетового випромінювання, зберігає молодість шкіри. По..

Код товару: 60408

Крем із ботулоефектом "Curarae Vip" д-р Юдіна, 50 мл


871.86 грн.

На складі

Інтенсивний крем від зморшок, що активізує відновлювальні функції шкіри. Насичена формула крему бореться з мімічними зморшками, впливаючи на м'язові волокна та стимулюючи регенерацію клітин. Фосфо..

Код товару: 97216

Крем для жиру. шкіри з матір. еф. "Sebo Stop" д-р Юдіна, 50мл


566.61 грн.

На складі

Призначений для нормалізації секреції шкірного сала та роботи сальних залоз у програмах лікування вугрової хвороби, розацею та жирної себореї. Склад: акнацидол Дія: має протизапальну та заспокійливу д..

Код товару: 97359

Крем з АНА кислотами "L White" д-р Юдіна, 50мл


566.61 грн.

На складі

Призначений для сухої шкіри, що в'яне з ознаками фотостаріння. Застосовується у програмах освітлення, у постпіллінговому періоді, як домашнього догляду. Склад: гліколева кислота, лимонна кислота, ..

Код товару: 72602

Крем з ефектом ліфтінг "Curare Lift" д-р Юдіна, 50мл


871.86 грн.

На складі

Крем потрійної дії: зволожує, живить шкіру та захищає від негативного впливу факторів довкілля. Має дією, що зміцнює і підтримує життєву силу шкіри, регулює її обмінні процеси і водний баланс. Склад: ..

Код товару: 32688

Крем зволожуючий з віт.С "Aqua З" д-р Юдіна, 50мл


501.27 грн.

На складі

Для всіх типів шкіри в тому числі сухої шкіри, що в'яне, з ознаками фотостаріння. Застосовується у програмах освітлення, як домашнього догляду. склад: фосфоліпіди, масло оливкове, вітамінний комплекс,..

Код товару: 15640

Лікувальний гель для шкіри з акне д-р Юдіна, 250мл


1569.15 грн.

На складі

Показання: для проблемної шкіри з вугровим висипом та лікування дерматологічних захворювань. Дія: має антисептичну себорегулюючу поросуживаючу, протизапальну дію. Склад: дистильована вода, гліцерин, а..

Код товару: 13968

Маска лікувальна Іхтіолова д-р Юдіна, 150 мл


653.73 грн.

На складі

Показання: інтенсивно зволожуючий гель для будь-якого типу шкіри (шкіра з будь-яким типом сальної секреції). Дія: посилює гідратацію поверхневих шарів епідермісу. Підвищує еластичність, пружність, зні..

Код товару: 60916

Маска лікувальна іхтіолова д-р Юдіна, 50 мл


392.37 грн.

На складі

Використовується в програмах лікування папуло-пустульозних форм розацеа, демодекозу, вугрової хвороби. Підходить для домашнього вживання. Склад: олія авокадо, метронідазол, Іхтіол, вітамін А, олія роз..

Код товару: 35641

Маска лікувальна дєгтярна д-р Юдіна, 50мл


392.37 грн.

На складі

Застосовується у програмах лікування папуло-пустульозних форм розацеа, демодекозу, вугрової хвороби. Підходить для домашнього вживання. Склад: олія авокадо, метронідазол, дьоготь березовий, вітамін А,..

Код товару: 69633

Мус Очищаючий д-р Юдіна, 150 мл


566.61 грн.

На складі

Призначений для очищення шкіри, демокіяжу, в т.ч. водостійкої косметики. Склад: олія мирри, екстракт імбиру, оливкова олія, провітамін В5. Дія: ефективно видаляє з поверхні шкіри сліди макіяжу, забруд..

Код товару: 96918

Рідина для зняття макіяжу з очей д-р Юдіна, 300мл


261.36 грн.

На складі

Призначений для делікатного видалення макіяжу з очей, у т.ч. водостійкого. Дія: Має заспокійливу дію на шкіру навколо очей, делікатно видаляє забруднення. Застосування: Нанести на ватний диск, видалит..

Код товару: 90196

Ср-во для локального прим. "Stop Age" д-р Юдіна, 50 мл


871.86 грн.

На складі

Використовується для інтенсивного локального догляду за глибокими зморшками. Перешкоджає утворенню вільних радикалів, що призводять до старіння шкіри. Посилює дію кремів серії VIP. Склад: Соєвий віск,..

Код товару: 50510

Тонік для жирних. та пробл.шкіри з камфорою д-р Юдіна, 300 мл


348.81 грн.

На складі

Призначений для: нормалізації кислотного балансу шкіри після контакту з водою. Для лікування вугрової хвороби, папуло-пустульозної форми розацея Склад: камфора, олія чайного дерева, екстракт водоросте..