Inhibit – Комплекс для корекції мімічних зморшок

Inhibit – Комплекс для корекції мімічних зморшок Щодня наше обличчя висловлює безліч різноманітних емоцій: сміх чи плач, прикрість чи занепокоєння, радість чи гнів… А в результаті з часом на обличчі з'являються перші мімічні зморшки, які поступово стають глибшими та помітнішими. Компанією Natura Bisse запатентований ексклюзивний компонент OCTAMIOXYL® - це єдиний у світі октапептид, створений із рослинної сировини за сучасними біотехнологіями. Завдяки його унікальній здатності знімати напругу з мімічних м'язів, Натура Біссе стала лідером у боротьбі з мімічними зморшками. Інноваційні засоби елітної косметики Natura Bisse за своєю ефективністю стоять поза конкуренцією на сучасному ринку професійної косметики. Лінія Inhibit, унікальна за своїм складом, допомагає зберегти молодість без мікроін'єкцій та хірургічних втручань.

Код товару: 84399

Комплекс для корекції міміч. зморшок та дермофілінгу – домашній. догляд - Inhibit Dermafill Natura Bisse, 30 мл


24029.15 грн.

На складі

Комплекс для корекції мімічних зморшок призначений для безін'єкційної корекції мімічних зморшок і є серйозною косметичною альтернативою філерам і ботоксу. До складу препарату Inhibit Dermafil вход..

Код товару: 61850

Комплекс для корекції мімічних зморшок, дермофілінгу та тривимірного ліфтингу - Inhibit Tensolift Natura Bisse, 60 мл


40885.42 грн.

На складі

Призначений для ефективної корекції мімічних зморшок. Це ексклюзивна розробка компанії, що увібрала у себе найкращі властивості, що відрізняють продукти даної лінії. Він відновлює порушені текстуру та..

Код товару: 37547

Крем для мікроліфтингу області шиї та декольте - Tensolift Neck Cream Natura Bisse, 50 мл


13413.29 грн.

На складі

Безпрецедентний ефект ліфтингу, що надається кремом для шиї та декольте Natura Bisse за своїм ефектом можна порівняти лише з результатами хірургічних процедур. Засіб має яскраво виражену омолоджуючу д..

Код товару: 11584

Крем для мікроліфтингу шкіри рук - Tensolift Hand Cream Natura Bisse, 90 мл


7137.02 грн.

На складі

М'який шовковистий крем TENSOLIFT HAND CREAM забезпечує неперевершене зволоження та живлення шкіри рук, чудово вирівнює тон, бореться з появою пігментних плям, попереджає появу мікротріщин та сухо..