ЛІНІЯ «BODY SENSACTION»

ЛІНІЯ «BODY SENSACTION» ЧУДОВІСТЬ І ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ для краси Вашого тіла!
Ідеальні та звабливі форми! Не містить парабенів!

Код товару: 67662

Біфазний концентрат для тіла SLIMMING Целюліт, жирові відкладення - BIPHASIC SERUM SLIMMING, Cellulite, Fat, Bioline JaTo, 10x10 ml


2315.94 грн.

На складі

Двофазний концентрат з червоним перцем, морськими водоростями та плющем надає ударну дію на прояви целюліту та жирові відкладення. Підсилює метаболізм тканин, налагоджує роботу клітин шкіри, розщеплю..

Код товару: 61629

Гель КРІОТОНІЗУЮЧИЙ М'ЯТА, ЧОРНИКА, ЛИПА - CRYO-TONING GEL Mint, Bilberry, Lime-blossom, Bioline JaTo, 200 ml


1331.48 грн.

На складі

Спеціально призначений для важких, втомлених ніг із крихкими капілярними судинами. Чинить на мікрокровообіг, освіжає шкіру, знімає відчуття тяжкості. Рекомендується наносити на ноги перед сеансом прес..

Код товару: 25621

Емульсія для тіла ГІДРОЖИВНА - EMULSION HYDRO-NOURISHING Vanilla, Rice Oil, Olive Oil, Bioline JaTo, 430 ml


1671.98 грн.

На складі

Еліксир молодості. Живить і пом'якшує суху та зневоднену шкіру. Зберігає цілісність гідроліпідної плівки і захищає шкіру від зневоднення, збільшуючи її пружність. Нанесіть після завершення процед..

Код товару: 76591

Концентрат для тіла REDUCING ЦЕЛЮЛІТ, ХРУПКІ КАПІЛЯРИ — SERUM CONCENTRATE REDUCING Soft Cellulite - Fragile Capillaries, Bioline JaTo, 10x10 ml


1890.14 грн.

На складі

Концентрована рідина для проблемних зон на основі чорниці, малини та кофеїну. Рекомендується у разі м'якого целюліту, впливає на мікроциркуляцію, сприяє виведенню зайвої рідини та стимулює метабо..

Код товару: 55331

Крем для масажу Зелений чай ,Кава, Хвощ - MASSAGE CREAM Reducing Soft and Infiltrated Cellulite , Bioline JaTo, 500 ml


1890.14 грн.

На складі

М'яка текстура для стрункості на основі зеленого чаю, кави та хвоща, ідеально підходить для лікування м'якого целюліту, усунення ефекту апельсинової кірки та виведення надлишкової рідини. Сти..

Код товару: 19094

Крем для масажу Кава, Кориця, Жожоба - MASSAGE CREAM SLIMMING Compact Cellulite, Fat, Bioline JaTo, 500 ml


1890.14 грн.

На складі

М'яка оновлююча текстура на основі кави, ромашки та жожоба, сприяє стрункості, скорочує прояв целюліту та жирових відкладень. Підсилює мікрокровообіг, активізує розщеплення жирів та зменшує жиров..

Код товару: 12670

Масажне масло, що дренує - MASSAGE OIL Draining Green Tea, Centella, Almond Oil, Bioline JaTo, 430 ml


1874.17 грн.

На складі

Еліксир, що містить зелений чай, щитолист і масло солодкого мигдалю для дренуючого масажу, що відновлює і зміцнює суху або зневоднену шкіру. Зміцнює та захищає систему мікрокровообігу, оптимізує мета..

Код товару: 23027

Скраб для тіла ДРЕНУЮЧИЙ - SCRUB EXFOLIATING DRAINING , Bioline JaTo, 500 ml


2519.58 грн.

На складі

Скраб дренажний для тіла на основі зеленого чаю, морської солі та тростинного цукру, підходить для шкіри будь-якого типу, ідеальний за наявності ущільнень та гіперкератозу. Видаляє відмерлі клітини, ..

Код товару: 71633

Скраб для тіла ОБНОВЛЯЮЧИЙ - SCRUB EXFOLIATING DRAINING, Bioline JaTo, 500 ml


2519.58 грн.

На складі

Скраб для тіла з гранулами рису, медом та рисовим молоком. Має делікатну дію, що лущить, рекомендована навіть для тонкої, чутливої або зневодненої шкіри. Оновлює шкіру, захищає від зневоднення та подр..