Французька професійна косметика Ericson Laboratory

Французька професійна косметика Ericson Laboratory ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМ ERICSON LABORATOIRE
* Висока ефективність процедур
* Швидко помітний результат лікування
* Абсолютна комфортність та безпека
* Комплексний підхід до проблеми целюліту та зайвої ваги
* Поєднання внутрішньої та зовнішньої терапії
* Можливість індивідуального підходу до кожного клієнта
* Найновіші активні інгредієнти спрямованої дії
* Комплекс SPA-програм з різними механізмами дії та ефектами
* Повна гама косметичних засобів для домашнього застосування
Професійні процедури ERICSON LABORATOIRE для догляду за тілом розроблені з урахуванням всіх причинно-наслідкових зв'язків виникнення та розвитку целюліту і надають високоефективний вплив на процеси ліполізу жирової тканини, відновлюють тонус і еластичність шкіри, активізують лімфо- та кровообіг і забезпечують дитину. Професійний підхід передбачає створення індивідуальної програми для кожного клієнта, що поєднує процедури з різними механізмами дії та ефектами.
Програми ґрунтуються на принципах фіто- та ароматерапії, дії цілющих морських солей, водоростей та мінеральних грязей, на інтенсивному впливі ліполітичних та анти-ейдж комплексів. Косметичні засоби збагачені натуральними оліями та вітамінами, фруктовими кислотами та ферментами, продуктами біотехнології, активними фітокомплексами. Догляд за тілом заснований на Мультітерапії, розробленій ERICSON LABORATOIRE яка має на увазі комплексний підхід до проблеми целюліту та зайвої ваги. Курс салонних процедур рекомендується поєднувати з прийомом спеціально розроблених харчових добавок Phyto-Tonic і рослинних концентратів, що очищають, які нормалізують роботу окремих органів і систем, багаторазово посилюють антицелюлітний ефект, дозволяючи отримати більш стійкий і переконливий результат.

Код товару: 25514

Сироватка для погруддя та декольте з ліфтинговим ефектом


2197.80 грн.

На складі

MULTI-TARGET LIFTING SERUM Мульти-активна сироватка призначена для інтенсивного догляду за шкірою декольте та грудей, що втратила форму, пружність та об'єм. Комплекс квіткових кислот вирівнює рель..

Код товару: 27685

Інтенсивний регенеруючий крем для тіла


3325.43 грн.

На складі

BODY CARE CREAM Крем для тіла живить, пом'якшує шкіру, загладжує її. До його складу крім дикого ямсу входять: екстракт грейпфрукта, який має антиеластазну активність і покращує структуру дерми; бі..

Код товару: 78106

Інтенсивний регенеруючий флюїд для погруддя


3325.43 грн.

На складі

BUST CARE FLUID Флюїд на основі діосгеніну та фітоестрогенного комплексу має виражену омолоджуючу дію, відновлюючи структуру дерми та епідермісу, нормалізуючи процеси регенерації шкіри. Завдяки цілому..

Код товару: 80839

Комплекс для догляду за бюстом та зоною декольте MORPHO-SLIM ERICSON LAB, Франція


3418.42 грн.

На складі

Красиві груди та бездоганна шкіра декольте – мрія будь-якої жінки. Завдяки французьким високоефективним засобам ERICSON LABORATOIRE, розробленим спеціально для цієї галузі, ця мрія може здійснитись! Н..

Код товару: 15723

Крем для збільшення обсягу погруддя


3325.43 грн.

На складі

VOLUME CREAM Крем надзвичайно ніжної консистенції призначений для створення пишного погруддя. Активні компоненти сприяють збільшенню кількості жирових клітин та ліпідів у ділянці молочної залози. В ре..

Код товару: 11415

Петчі для відновлення шкіри


2384.98 грн.

На складі

REGENERATING PATCHS Цей «лікувальний пластир» застосовується у комплексі або замість капсул. Він збагачує організм широким спектром компонентів, що надають омолоджуючу гормоноподібну дію. Завдяки пові..