Valmont (Швейцарія)

Valmont (Швейцарія) VALMONT - ВІДНОВЛЕННЯ СТРУКТУРИ ВОЛОССЯ - ЛІКУВАЛЬНА ПРОГРАМА ПРОТИ СТАРЕННЯ ВОЛОССЯ

Швейцарська клітинна косметика, що органічно поєднує спадщину традиційної швейцарської медицини, унікальне довкілля та природні ресурси цієї країни.
Географічне розташування LABORATOIRES VALMONT – берег Женевського озера – надзвичайно сприятливе.
Первозданная природа, чиста вода та повітря створюють ідеальні умови для розробки та виробництва косметичних засобів.
Багатство природних ресурсів Швейцарії дає змогу включати унікальні натуральні компоненти до складу косметичних формул. Біля підніжжя льодовиків району Вале на висоті понад 2 000 метрів над рівнем моря LABORATOIRES VALMONT отримують чисту, м'яку та чудово збалансовану воду льодовикових джерел. Ця вода, що не піддається обробці, що зберегла всі цілющі властивості, входить до складу формул більшості продуктів VALMONT. Ідеальний вміст мікроелементів у льодовиковій воді покращує процеси обміну в шкірі, стимулює її клітинний метаболізм та природний захист.

Код товару: 79899

REGENERATING CLEANSER Регегеруючий крем-шампунь, що очищає


1636.80 грн.

На складі

Шампунь, що оживляє, - суттєвий крок в антивіковому догляді. Цей миючий засіб поєднує м'якість шампуню з багатством крему. Усуває всі види забруднень і готує волосся та шкіру голови до подальшого догл..

Код товару: 93413

REPAIRING OIL VALMONT Відновлююча олія


4785.00 грн.

На складі

Олія розроблена для шкіри голови та волосся, які були пошкоджені капілярним старінням. Його формула містить кремнієву похідну, для посилення метаболізм скальпу та олію календули, для відновлення пошко..

Код товару: 15764

RESTORING MASK Відновлююча маска


3534.30 грн.

На складі

Розроблена для волосся, яке стало вразливим для видимих ознак віку. Ця маска для волосся пропонує подвійну дію для негайних та тривалих результатів. Потрійна ДНК та інтенсивний комплекс стимулюють мет..

Код товару: 82074

SUBLIMATING SERUM Сироватка, що відновлює сяйво


3658.71 грн.

На складі

Сироватка для відновлення Волос. Цей концентрат забезпечує реальне підвищення сяйва зблідлого волосся, яке було пошкоджено через вікові впливи часу на шкіру голови. Багатий на амінокислоти і кераміди,..

Код товару: 18118

Стимулююча програма для догляду за волоссям 10*6


9229.77 грн.

На складі

Стимулююча Антивікова Програма для Волосся & Скальпу. Ревіталізуючий концентрат. Стимулює ріст волосся і зменшує його втрату. Це антивіковий капілярний догляд ідеальні для повного відновлення та е..