TWIST IT - Нова концепція СУПЕР-СТАЙЛІНГУ

TWIST IT - Нова концепція СУПЕР-СТАЙЛІНГУ Елітна лінійка стайлінгових засобів Dikson Twist It - зібрання дивовижних продуктів для укладання з різними ступенями фіксації, що дозволяють втілити мрію в реальність. Молодим або вже «мудрим», ніжним або пристрасним, інноваторам або консерваторам - абсолютно всім продукти Twist It чудово допоможуть завершити будь-яку зачіску і просто доглядати за своїм волоссям.

Код товару: 61803

Екологічний лак без газу - TWIST IT 11 ECO FIX, DIKSON, 350 мл


609.48 грн.

На складі

Неаерозольний лак сильної фіксації. Опис: Швидкосохнучий лак-спрей для створення зафіксованих, пластичних або жорстких зачісок. Добре тримає форму зачіски, максимально зберігає об'єм біля корінн..

Код товару: 68438

Кондиціонер, що полірує, незмивний - TWIST IT 15 LUX CONDITIONER, DIKSON, 250 мл


588.42 грн.

На складі

Кондиціонер для надання блиску. Опис: Спрей-кондиціонер, що поєднує властивості кондиціонера та стайлінг-кошти, призначений для створення природного обсягу. Ступінь фіксації: 1. Активні компоненти..

Код товару: 67498

Кристали блиску, термозахист - TWIST IT 16 PURE CRYSTAL, DIKSON, 100 мл


588.42 грн.

На складі

Сироватка для волосся "сяючі кристали". Опис: Легкий флюїд створений для надання зачісці закінченого вигляду. Дарує волоссю блиск і чудове сяйво, знімає статичну електрику. Ідеально розгла..

Код товару: 13795

Сироватка блиску, термозахист - TWIST IT 25 Nettare Illuminate, DIKSON, 100 мл


651.59 грн.

На складі

Нектар для захисту та блиску, проти вологості, з УФ-фільтром Рідина для зміцнення кольору. Інтенсивні та живі ефекти блиску та сяйва, що підкреслюють колір волосся. Блиск та захист для створення гл..

Код товару: 42450

Спрей для підтримки об'єму у коріння - TWIST IT 8 FIX UP SPRAY, DIKSON, 250 мл


588.42 грн.

На складі

Спрей для надання зачісці рухомого, надійно зафіксованого об'єму. Чудова альтернатива мусам та іншим укладальним засобам. Ідеальний для будь-яких укладок та будь-яких типів волосся. Не обтяжує на..