Regeneration Skin (Anti-age лінія для вікової шкіри з фітоестрогенами)

Космецевтична компанія JANSSEN Cosmetics представляє елітну лінію anti-age терапії для жінок – REGENERATION SKIN.

Лабораторія JANSSEN створила лінію продуктів REGENERATION SKIN з використанням вишуканих інноваційних інгредієнтів. Застосування продуктів цієї лінії дає виражений ліфтинг, видиме зменшення зморшок, дозволяє призупинити тканинне старіння шкіри, впливати на всі рівні шкіри – епідерміс, дерму, гіподерму, придатки шкіри, відновлюючи трофіку тканин, обмінні процеси, імунітет та захисний природний фон.

Активна дія препаратів багато в чому визначається фітоестрогенами, виділеними з коріння ірису (тектоіригенін, іригенін, ірилон, ірисолідон), схожими за структурою з естрадіолом. Це свого роду "гормон краси", що визначає якість шкіри, її молодість та здоров'я. Ефект омолодження помітний вже за кілька днів з початку використання препаратів: шкіра стає помітно свіже, підтягується, пом'якшується, її тон вирівнюється, тонус підвищується.

Код товару: 93188

Anti-age ліфтинговий концентрат - De-Age&Re-Lift Concentrat Janssen Cosmetics, 30 ml


1472.44 грн.

На складі

Концентрат розроблений для активного впливу та стимуляції епідермального та дермального шарів шкіри, перешкоджає віковій атрофії, підвищує еластичність, пружність, товщину шкіри, регулює гідробаланс ш..

Код товару: 16455

Anti-age ліфтинговий крем - De-Age&Re-Lift Cream Janssen Cosmetics, 50 ml


1603.12 грн.

На складі

Збагачений, легкий за консистенцією денний крем, що забезпечує оптимальне пролонговане зволоження шкіри протягом усього дня. Високий захисний фактор крему на 90% перешкоджає проходженню УФА-променів, ..

Код товару: 26612

Капсули з фітоестрогенами - Isoflavonia Skin Relief Janssen Cosmetics, 40 шт.


2221.56 грн.

На складі

Активний комплекс із фітоестрогенами найніжнішої шовковистої структури. Застосування У салоні нанести капсулу перед масажем чи альгінатною маскою. Курс домашнього догляду - 4 тижні, що дозволяє досягт..

Код товару: 68568

Концентрат із фітоестрогенами - Trifolia Complex Janssen Cosmetics, 30ml ml


1960.20 грн.

На складі

Концентрат для активного салонного та домашнього догляду. Вирівнює естрогенний баланс на рівні дермального матриксу, запобігає віковим змінам. Має винятковий антиоксидантний потенціал, захищає колаген..

Код товару: 99394

Ліфтингова маска з фітоестрогенами - Trifolia Face Mask Janssen Cosmetics, 50 ml


1472.44 грн.

На складі

Засіб, що ідеально доповнює догляд за віковою шкірою! Збагачена фітоестрогенами маска дарує розкішне задоволення завдяки ніжній, кремовій консистенції, допомагає компенсувати гормональні зміни, сприяє..

Код товару: 38941

Ліфтинговий лосьйон - De-Age & Re-Lift Lotion Janssen Cosmetics, 30 ml! ~ DCDMRKR ~!


1498.57 грн.

На складі

М'яка освіжаюча емульсія з активною дією, ефективно підвищує тонус, відновлює водноліпідний баланс епідермісу, пом'якшує, мабуть, покращує текстуру шкіри, відновлює колір шкіри. Застосування Щ..

Код товару: 93752

Ліфтинговий набір на 28 днів - Triple Action Skin Recovery Janssen Cosmetics, 3 преп.


3201.66 грн.

На складі

Інноваційна система регенерації шкіри для жінок 40+. Надзвичайно ефективний домашній вечірній догляд, розрахований на 28 днів застосування, спрямований на реструктурування дермального матриксу, ліфтин..

Код товару: 93982

Лосьйон д\тіла з фітоестр. - Isaflavonia Body Lotion 200 Janssen Cosmetics, 200 ml


2025.54 грн.

На складі

Противікова емульсія для тіла з фітоестрагеном була розроблена у лабораторіях німецької компанії Janssen. Даний засіб миттєво вбирається і має приємний, ніжний запах. Емульсія від Янссен має яскраво в..

Код товару: 47675

Мус для вмивання - Cleansing Mousse Janssen Cosmetics, 150 ml


1575.42 грн.

На складі

Новий ніжний мус для вікової шкіри. Перетворює ритуал очищення в насолоду свіжістю та чистотою. Делікатно видаляє забруднення та макіяж. Активно доглядає шкіру вже на етапі очищення. Застосування У са..

Код товару: 82500

Надживильний крем - Extra Rich Convenience Cream Janssen Cosmetics, 50 ml


1698.84 грн.

На складі

Розроблений спеціально для сухої, себостатичної шкіри, схильної до кератоз. Активізує відновлення захисного гідроліпідного бар'єру, заповнює нестачу ліпідів в епідермісі, активізує вироблення спол..

Код товару: 25521

Очищаючий ензимний пілінг - Skin Refining Enzyme Peel Janssen Cosmetics, 50 ml


1575.42 грн.

На складі

Ідеальний гель, для інтенсивного, але водночас делікатного відлущування шкіри. При нанесенні на шкіру ензим стає активним та ефективно розчиняє кератозну тканину. Застосування Ефективний проти зморшок..

Код товару: 50308

Пітат крем навколо очей - Bi-Care Eye Cream Janssen Cosmetics, 15 ml


1498.57 грн.

На складі

Крем сприяє стабілізації стінок судин і допомагає запобігти крихкості судин та зменшити темні кола під очима. Крем живить і зволожує шкіру, зменшує виразність зморшок, стимулює регенераційні процеси, ..

Код товару: 46154

Серум для усунення міміч.зморшок - De Contract Serum Gel Janssen Cosmetics, 30 ml


1764.18 грн.

На складі

Високотехнологічний гель має властивість блокувати передачу нервового імпульсу на м'яз, перешкоджаючи скороченню лицевих м'язів та появі динамічних та статичних зморшок. Гель розслаблює мускул..