Heliabrine (Монако)

Heliabrine (Монако) Heliabrine (Еліабрин) отримала свою назву від грецького слова «геліос», що означає «сонце». Перша серія салонної косметики, випущена лабораторією SED (Монако, Монте Карло) в 1941 називалася «Сонячна». Лабораторія SED розташована на Лазурному березі Франції – у світовому центрі моди, розкоші, краси. Сьогодні це визнаний лідер на ринку елітної косметики для професійного догляду за шкірою. Крім СПА наборів лікувально-косметичних засобів, що відрізняються оригінальністю інгредієнтів, ця компанія випускає високотехнологічні препарати-нутрицевтики. SED прагне запропонувати клієнтам досконалу продукцію, тому тісно співпрацює з університетами, лікарями та косметологами з усього світу.

Код товару: 75090

Відновлюючий лосьйон після сонця - AFTER SUN SOOTHING LOTION Heliabrine, 200 мл


918.15 грн.

На складі

Живить, зволожує, заспокоює шкіру після перебування на сонці. Активні інгредієнти: олія календули, вітамін Е, омега-кислоти, гліцерин..

Код товару: 63627

Крем Автозагар - AUTOTAN TANNING CREAM without sun Heliabrine, 150 мл


979.30 грн.

На складі

Засмага без сонця. Ідеальний крем для гарної засмаги. Природний золотистий колір. ..

Код товару: 98467

Сонцезахисна олія для волосся - PROTECTIVE OIL for hair Heliabrine, 200 мл


918.15 грн.

На складі

Захищає волосся від шкідливого впливу сонця, вітру, морської солі, хлору Активні інгредієнти: есенції масел бергамоту, іланг-ілангу, троянди, апельсина, кедра, лимона, герані, календули, пшениці, звір..

Код товару: 16882

Сонцезахисний крем SPF30 - SOLAR DEFENSE SPF30 Heliabrine, 50 мл


1040.74 грн.

На складі

Мікро-інкапсуляція гарантує найкращий захист від сонця та переносимість шкірою. Рекомендовано для світлої та чутливої шкіри...

Код товару: 52883

Сонцезахисний крем SPF50 - SOLAR DEFENSE SPF50 Heliabrine, 50 мл


1285.35 грн.

На складі

Крем відбиває ультрафіолетові промені, забезпечуючи високий рівень захисту. Мікроінкапсульовані фільтри у поєднанні з новим фотостабільним фільтром перекривають великий спектр UVA/UVB-променів. Рекоме..

Код товару: 35498

Спрей - активатор засмаги - SUNTAN ACTIVATOR EAU SOLAIRE Heliabrine, 250 мл


918.15 грн.

На складі

Допомагає отримати швидку, красиву, рівномірну засмагу. Активні інгредієнти: активний інгредієнт Tyrosilane C (стимулює синтез меланіну) ..