Лінія відбілюючої косметики Urban White

Лінія відбілюючої косметики Urban White Лікування порушень пігментації.
Нерівномірний розподіл меланіну часто зумовлений впливом сонця, але може бути наслідком гормонального дисбалансу або мати травматичний характер (наслідки пілінгу тощо)
Жінки часто стикаються із цією проблемою після пологів. Не рідкісна й вікова пігментація.
Для лікування таких станів, відновлення кольору шкіри SKEYNDOR розробив нову систему Urban White. Вона базується на продуктах та формулах, які довели свою ефективність у справі захисту та депігментації шкіри. Серія виготовлена з рослинних екстрактів та вітамінів з антиоксидантними, зволожуючими та омолоджуючими властивостями. У режимі безперервного використання темні плями на шкірі рівномірно освітлюються. Також серія ефективно перешкоджає утворенню сонячних ластовиння. Лікування порушень пігментації.
Нерівномірний розподіл меланіну часто зумовлений впливом сонця, але може бути наслідком гормонального дисбалансу або мати травматичний характер (наслідки пілінгу тощо)
Жінки часто стикаються із цією проблемою після пологів. Не рідкісна й вікова пігментація.
Для лікування таких станів, відновлення кольору шкіри SKEYNDOR розробив нову систему Urban White. Вона базується на продуктах та формулах, які довели свою ефективність у справі захисту та депігментації шкіри. Серія виготовлена з рослинних екстрактів та вітамінів з антиоксидантними, зволожуючими та омолоджуючими властивостями. У режимі безперервного використання темні плями на шкірі рівномірно освітлюються. Також серія ефективно перешкоджає утворенню сонячних ластовиння.

Код товару: 42270

Анти-віковий захисний крем для рук, що депігментує, - Shield hand Cream Skeyndor, 75 ml


1282.41 грн.

На складі

Призначений для лікування та профілактики старіння шкіри рук. Робить шкіру однотонною і уповільнює косметичні ушкодження, викликані сонцем і тютюном. З SPF 15 фактор захисту..

Код товару: 30212

Захисний денний крем від шкідливого впливу навколишнього середовища SPF20-Shield day Cream Skeyndor, 50 ml


2644.96 грн.

На складі

Депігментуючий крем, який полегшує виведення пігментних плям та вирівнює тон шкіри. Містить екзополісахариди, що захищають шкіру від основних міських забруднюючих речовин, що стимулюють потемніння шкі..

Код товару: 70368

Захисний фактор проти міських забруднень - Anti Pollution Shield Mist Skeyndor, 100 ml


1442.71 грн.

На складі

Захисний фактор проти міських забруднень. Концентрований охолодний спрей, збагачений термальною водою. Повертає шкірі її природний баланс та добробут. Збагачений полісахаридами, що знижують ефекти, сп..

Код товару: 54394

Компактна сонце захисна пудра - Matt Compact Powder Skeyndor, 9 gr


2164.06 грн.

На складі

Захисний крем та компактний макіяж з пудрою. Миттєва яскравість і колір ефективно захищає від сонця (SPF 50). Призначений для світлої шкіри. Запакований у круглий корпус із дзеркалом...

Код товару: 17251

Крем-ластик проти плям та акне - Spots Eraser Cream Skeyndor, 15 ml


1923.61 грн.

На складі

Депігментують агенти даного крему розроблені з метою швидко вирівняти тон будь-якого типу пігментації. Застосовувати лише в областях гіперпігментації. Застосувати на очищену шкіру, зволожену шкіру, не..

Код товару: 47184

Набір відбілюючий Advanced - Urban White Advanced Kit Skeyndor


2564.81 грн.

На складі

Повний комплект продуктів, призначених для регенерації клітин при відлущуванні та лікуванні, оновлює та омолоджує шкіру...

Код товару: 12388

Очищувач, що оновлює шкіру - New Skin Foaming Cleanser Skeyndor, 150 ml


1442.71 грн.

На складі

Очищувач, що оновлює шкіру. Очищаюча пінка з молочною кислотою та аргініном. Містить запатентовану систему АНА (альфа-гідрокси кислот), призначену для оновлення шкіри, без подразнення. Підходить для щ..

Код товару: 87242

Сироватка нічна для лікування акне та пігментних плям - Overnight Serum Skeyndor, 30 ml


3286.17 грн.

На складі

Депигментуюча сироватка, призначена для покращення зовнішнього вигляду та лікування пігментних плям, дефектів шкіри або рубцювання. Її формула допомагає оновити шкіру, вирівняти колір та пом'якшит..