LIFT PERFECTION Ліфтингова лінія для моделювання овалу обличчя.

LIFT PERFECTION Ліфтингова лінія для моделювання овалу обличчя. DIBI Lift Perfection - рецепторні косметичні препарати із запатентованими молекулярними комплексами для ліфтингу та ремоделювання овалу обличчя відповідно до фізіології шкіри. Істотно підвищує еластичність шкіри та надає інтенсивну омолоджуючу дію, у тому числі області навколо очей, шиї та декольте. Чудові відгуки клієнтів.

РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ДЛЯ
Миттєвого стійкого розгладження шкіри та пролонгованої ліфтингової дії.

Код товару: 37098

Ліфтинговий концентрат LIFTING CONCENTRATE - DiBi, 30 гр


2320.30 грн.

На складі

Висока концентрація Model-Lift™ та пластична текстура продукту для ремоделювання овалу обличчя, зменшення зморшок та моментального підвищення тургору. Синергічна дія з Model-Fix™ піднімає та зміцнює..

Код товару: 14001

Ліфтинговий концентрат для області навколо очей EYE CONTOUR GLOBAL LIFTING CONCENTRATE - DiBi, 15 гр


2088.34 грн.

На складі

Повноцінний та комплексний вплив на делікатну область навколо очей. Глобальний вплив на трьох рівнях: зменшення та корекція зморшок; ліфтинг верхньої повіки з ефектом «розкритих» очей; зменшення мішк..

Код товару: 77542

Ліфтинговий крем LIFTING CREAM - DiBi, 50 гр


2707.25 грн.

На складі

Для нормальної шкіри з першими ознаками в'янення та втратою тонусу. Крем з «еластичною» текстурою багатий на Model-Lift™, ефективно допомагає ремоделювати овал і стимулювати природний процес ско..

Код товару: 86560

Моделюючий ліфтинговий крем LIFT PERFECTION CREAM - DiBi, 5 гр


379.70 грн.

На складі

Ідеальний крем для зрілої та сухої шкіри, якій необхідна підтяжка та харчування. Крем з надзвичайно насиченою, комфортною і шовковистою текстурою багатий Model-Lift™, що ефективно відновлює точний ова..

Код товару: 34949

Насичений ліфтинговий крем - DiBi, 50 гр


2705.44 грн.

На складі

Ідеальний крем для зрілої та сухої шкіри, якій необхідна підтяжка та харчування. Крем з надзвичайно насиченою, комфортною і шовковистою текстурою багатий на Model-Lift™, що ефективно відновлює точний..

Код товару: 43025

Насичений моделюючий крем EXTRA RICH LIFT PERFECTION CREAM - DiBi, 5 гр


379.70 грн.

На складі

Dibi Lift Perfection Cream є моделюючим ліфтинговим кремом, що має насичену текстуру. Цей крем найкраще підійде для організації ліфтингового масажу, професійного рівня. Даний препарат пропонує миттєв..