Засоби для жирної шкіри

Засоби для жирної шкіри Пропонуємо колекцію продуктів догляду за шкірою Exuviance, яка була розроблена за участю дерматологів. У клінічних дослідженнях доведено, що косметичні засоби Exuviance здатні змінити шкіру будь-якого типу. Вони високо оцінені та рекомендовані дерматокосметологами з різних країн світу.

Код товару: 94947

Зволожуючий засіб, що очищає, з антибактеріальним ефектом - Professional Moisturizing Antibacterial Facial Cleanser EXUVIANCE, 200 мл


1454.16 грн.

На складі

Пінка для вмивання Ексювіанс нормалізує поверхневе саловиділення та пригнічує зростання бактерій, що спричиняють появу вугрів. Містить поліоксикислоти для боротьби зі старінням шкіри. Завдяки суміші ..

Код товару: 18565

Очищувальний розчин для обличчя - Clarifying Solution EXUVIANCE, 100 мл


1419.00 грн.

На складі

Унікальний засіб для чищення обличчя Exuviance. Концентрований розчин, що очищає, прибирає надлишок шкірного сала і прочищає пори, сприяє відлущуванню і клітинному оновленню шкіри. Завдяки альфа-окси..

Код товару: 46050

Підсушуючий гель Blemish Treatment Gel EXUVIANCE 15г


1407.27 грн.

На складі

Підсушуючий гель Exuviance – це засіб спрямованої дії для проблемної шкіри. Завдяки високому вмісту провітаміну А та саліцилової кислоти. досягається контроль надлишкового саловиділення, очищаються п..