Інтенсивне зволоження

Інтенсивне зволоження Засоби догляду за шкірою компанії NeoStrata є унікальними за своїм складом. Вони містять альфа-оксикислоти (АОК) та поліоксикислоти (ПОК), які підвищують ефективність терапевтичного лікування та режимів догляду за шкірою, рекомендованих лікарями. Засоби сприяють усуненню видимих ознак старіння шкіри та її пошкодження сонцем, а також ефективні як ад'ювантна терапія при лікуванні різних дерматологічних станів, у тому числі, акне, патологічної сухості, гіпекератозу та гіперпігментації.

Код товару: 94140

Крем для обличчя Bionic Face Cream NeoStrata 50мл


3558.49 грн.

На складі

Крем проти старіння має антиоксидантну та зволожуючу дію. Після застосування крему шкіра, пошкоджена сонцем, виглядає і відчувається більш гладкою і здоровою, набуває молодого сяючого вигляду. При рег..

Код товару: 92881

Лосьйон зволожуючий для всіх типів шкіри Bionic Lotion NeoStrata 100мл


2633.20 грн.

На складі

Рідкий лосьйон без запаху з лактобіоновою кислотою NeoStrata для посилення заспокійливого ефекту та інтенсивнішого зволоження дуже сухої шкіри, підходить для будь-якого типу шкіри. Після застосування ..

Код товару: 93343

Сироватка для обличчя з лактобіоновою кислотою Bionic Face Serum NeoStrata 30мл


4412.27 грн.

На складі

Уповільнює старіння шкіри, має антиоксидантну та зволожуючу дію. Завдяки унікальній комбінації ПОК з пом'якшуючими і кондиціонуючими інгредієнтами, сироватка робить шкіру гладкою, захищає її, змен..