Dr Irena Eris (Польща)

Dr Irena Eris (Польща) Створена 1983 року Косметична Лабораторія Д-р Ірена Еріс, є світовим лідером у виробництві косметичної продукції. Мета фірми - виробництво високоякісної косметики для жінок будь-якого віку, що враховує всі особливості шкіри. Тому косметика Dr Irena Eris це понад 300 найменувань, що входять у кілька косметичних серій.

Гарантією сучасності, ефективності та безпеки косметики є:

Авторські дослідні програми, що проводяться науковим колективом Науково-дослідного центру Др Ірена Еріс, що знаходиться в центрі Варшави. Використання методів in vitro (тести на клітинних моделях) та in vivo (на добровольцях) дозволяє розробити власні, новаторські, захищені патентами рішення з доведеною ефективністю дії.
Фабрика із сучасним обладнанням та виробництвом, сертифікованим у системі ISO 9001 та ISO 14001. Наприклад, вода, яка використовується у виробництві будь-якого косметичного продукту, проходить 3 ступені очищення, дозволяючи скоротити кількість консервантів у готовій косметиці у 10 разів. А сировина для виробництва закуповується у відомих світових постачальників.