Eye Contour Treatment - Лінія засобів для догляду за шкірою навколо очей

Контур очей вважається найуразливішою зоною на обличчі, адже саме тут з'являються ранні ознаки старіння шкіри – перші тонкі зморшки. Тому дана проблемна зона потребує правильного, своєчасного та регулярного догляду. Компанія Natura Bisse у турботі про тонку і чутливу шкіру навколо очей створила лінію засобів Eye Contour Treatment з полегшеною текстурою, що глибоко проникає в шкіру і не залишає жирних слідів. Гіпоалергенні властивості, відсутність у складі ароматизаторів, безпека, підтверджена офтальмологами, дозволяють використовувати ці засоби як ідеальну основу для макіяжу.

Код товару: 69678

Гель із фукусом для догляду за шкірою навколо очей - Stimul-Eye Active Gel Natura Bisse, 30 мл


2230.67 грн.

На складі

Гель навколо очей Natura Bisse – легкий гель, що містить активний екстракт морської водорості Fucus Vesiculosus. Екстракт багатий йодом, мінеральними речовинами та вітамінами, в т.ч. похідними кремнію..

Код товару: 20708

Засіб для зняття водостійкого макіяжу - Eye Make Up Remover Natura Bisse, 100 мл


1958.39 грн.

На складі

Засіб Natura Bisse для зняття водостійкого макіяжу - водяний розчин, pH якого відповідає pH слізної рідини. Завдяки цьому препарат ефективно усуває водостійку косметику з повік, не дратуючи при цьому ..

Код товару: 89958

Крем для догляду за областю довкола очей SPF 10 - Eye Countor Cream Natura Bisse, 15 мл


3586.44 грн.

На складі

Крем Natura Bisse призначається для інтенсивного та глибокого зволоження та відновлення характеристик еластичності шкіри навколо очей та розгладжування дрібних зморшок у цій ніжній та чутливій зоні. М..

Код товару: 61091

Крем для догляду за сухою шкірою в області очей та губ SPF15 - Essential Shock Eye & Lip Treatment Natura Bisse, 15 мл!


2855.00 грн.

На складі

Крем навколо губ та очей Natura Bisse призначається для дбайливого догляду за сухою шкірою цих зон. Висока концентрація зміцнювальних, поживних та оздоровчих компонентів крему дозволяє моментально від..

Код товару: 93042

Маска для догляду за областю навколо очей - Stimul-Eye Mask Natura Bisse, 15 мл


1456.28 грн.

На складі

Stimul-Eye Mask - засіб для пом'якшення та омолодження шкіри, що сприяє помітному зменшенню мішків, припухлостей, чорних кіл під очима, а також знімає втому. Містить рослинні екстракти, що захищаю..